yvos fc
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

yvos fc

:)
 
rodiklisGalleryIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Apie natalija!

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
brigita69
Administratore
Administratore
brigita69



Apie natalija! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Apie natalija!   Apie natalija! Icon_minitimeSk. 01 18, 2009 7:19 pm

Kopinam is interneto ir keliam! cat
Atgal į viršų Go down
brigita69
Administratore
Administratore
brigita69



Apie natalija! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie natalija!   Apie natalija! Icon_minitimeSk. 01 18, 2009 8:43 pm

Nataliją Zvonkę žlugdo ekonominė krizė? cheers

Maudymosi kostiumėlius ji perka tik „Maximoje"! Negana to, dar viena sukrečianti naujiena: anksčiau kalbėjusi su visais ir apie viską, dabar į krizinę depresiją visa galva panirusi Zvonkė atsisako tai daryti, o žodį perduoda atstovėms!
Ji mums ir patvirtino, kad vargšelė Natalija, net ir atostogaudama Egipte, deja deja.... negali pasigirti „Dolce & Gabbanos" rūbeliais, nors dar visai neseniai visą Marijos žemelę žinia apie jos naująją „tašę" - lagaminą, kainavusį per 3000 litų (ir pirktą ne bet kur - Italijoje) apskriejo.
Ji nesutiko bendrauti net su geriausiu savo draugu reporteriu Skersu - štai tokioj bedugnėj sėdi mūsų mylimiausia dainininkė. Matyt, už "Mios" striptizą per Zvonkaus gimtadienį savo piniginę gerokai pakratė, todėl dabar teks Egipte puoštis „Maximos" maudymukais... I love you
Atgal į viršų Go down
adminB
Administratore
Administratore
adminB



Apie natalija! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie natalija!   Apie natalija! Icon_minitimeSk. 02 08, 2009 3:57 pm

Natalija Zvonkė: Deivydas sugrįš pavasarį Apie natalija! 8689
Per šešerius draugystės metus viena garsiausių šalies porų – Natalija ir Deivydas Zvonkai - dar niekada taip pilkai nepažymėjo N.Zvonkės gimtadienio.
Vasario 5-ąją Natalijai sukako 26 metai. Kelerius metus iš eilės, kuomet „Yva“ buvo populiarumo viršūnėje, pramoginė šalies žiniasklaida iškišusi liežuvį laukdavo N.Zvonkės ir D.Zvonkaus gimtadienių, kurie paprastai pasižymėdavo daugybę šou elementų. Ne išimtis buvo ir praėjęs Deivydo gimtadienis, tačiau atėjus vasario penktajai, didiesiems žiniasklaidos lūkesčiams buvo lemta subliūkšti.
„Visi labai priprato, kad Zvonkė gimtadienius švenčia audringai, tačiau šį kartą aš nusprendžiau nedaryti jokio baliaus. Šiais metais aš tiesiog nenoriu švęsti. Pernai metais buvo jubiliejus, jį paminėjome tikrai įsimintinai, o dabar – eilinis gimtadienis ir man jo visiškai nesinori“, - portalui DELFI gimtadienio išvakarėse sakė Natalija.
Portalo KLUBAS.lt pakalbinta vėlyvą gimtadienio vakarą, Natalija dar tik važiavo iš Klaipėdos į Vilnių, pakeliui žadėjo užsukti pas savo artimuosius į Kauną, tad Vilniuje, kur nuo rudens įsikūręs Deivydas, ji geriausiu atveju galėjo atsirasti tik vėlyvą naktį.
Pasidžiaugusi savo įkurtos „Yvos“ dainų ir šokių studijos vaikučių padovanotomis gausiomis gėlių puokštėmis bei suvelta meškiuko galvos formos sage, Natalija neslėpė, kad jos ir Deivydo santykiai dabar yra kiek kitokie.
Kurį laiką džiaugęsi netoli Klaipėdos įsigytame name susuktu jaukiu šeimos lizdeliu, nuo rudens sutuoktinai matosi kur kas rečiau – Deivydas persikėlė gyventi į Vilnių, čia užsuka ir Natalija. Tačiau aplankiusi vyrą bei nudirbusi darbus, ji vėl skuba atgal į Klaipėdą, kur laukia jos įkurtos „Yvos“ dainų ir šokių studijos reikalai, jai tenka rūpintis ir namo priežiūra.
Natalija neslepia – Deivydas persikėlė į Vilnių, nes pajuto, kad dirbdamas ir gyvendamas toje pačioje vietoje, praranda kūrybinį įkvėpimą, tad pasitaręs su žmona, nusprendė kuriam laikui persikelti į sostinę. „Bet jis grįš pavasarį“, - tikisi žmona.
Tačiau juk naktinis Vilniaus gyvenimas tiesiog alsuoja nuodėmėmis ir pagundomis? „Mes vienas kitu pasitikime“, - sako Natalija, pabrėžusi, kad ji ir jos vyras yra liberalių pažiūrų.
Deivydas Zvonkus, rodos, nė kiek nepergyveno, kad per savo gimtadienį Natalija tvarkė darbo reikalus uostamiestyje, o ne vaikščiojo kartu su juo romantiškai susikabinę rankomis Vilniaus senamiesčio gatvėmis.
Laukdamas, kol vėlyvą vakarą pas jį atvažiuos žmona, Deivydas su jam būdingu humoro jausmu svarstė, kaip gimtadienio proga nustebins savo sutuoktinę: „Galbūt namie sutepsiu sumuštinį, įpilsiu taurę vyno ir pasakysiu jai: „Su gimtadieniu, brangioji“. Bet aš čia tik taip manau, nesakau, kad taip ir bus“.
Vis dėlto Deivydas tvirtino, kad kažkurią dieną žmonos gimtadienį paminės artimųjų ratelyje. „Aš ją palepinsiu savo dėmesiu, o kiek ji po tos norės pasakoti žiniasklaidai – tai čia jos reikalas. Kažkiek ji mano dėmesio, be abejo, gaus, nes aš mėgstu žmonai savaitgalį rodyti dėmesį“, - sakė jis.
Ar toks pilkas Natalijos gimtadienio paminėjimas, Deivydo „emigracija“ į Vilnių gali reikšti duobę tarpusavio santykiuose? Vargu. Tačiau vienai simpatiškiausių Lietuvos porų nereikėtų pro ausis praleisti astrologų V.Budraitytės ir G.Naujoko prognozių, Zvonkams žadančias šių metų lapkričio mėnesį didžiulius išbandymus – santykių krizę, o gal net skyrybas. Apie natalija! 504332
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Apie natalija! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie natalija!   Apie natalija! Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Apie natalija!
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Apie,,YVA"
» apie Gintare
» Apie Kristina
» Yva Apie-ją
» Apie Kristina

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
yvos fc :: naujienos :: straipsniai-
Pereiti į: